Rap – reklama

IMG_6442

RAP – REKLAMA (OCET JABŁKOWY )– czytając, proszę rapować. Można dodawać w wybranych momentach : chrząknięcia, okrzyki lub perkusję stołową, czyli wybijanie rytmu palcami o blat.

Wlej ocet, kochanie, do miski, ten jabłkowy, a wszystkie problemy, będziesz miał już z głowy, bądź gotowy. Więc zamocz natychmiast, kochany, w nim stopy, nie straszne ci będą odciski, pęcherze, mrozy i roztopy, to działa też na poty. I chcę bardzo, bardzo, zadbać o twe pięty, więc nie bądź nadęty, posmaruj je octem teraz, zaraz na noc, nim wypalisz skręty z pieprzowcowej mięty. Nie słuchaj, co mówią octu przeciwnicy, bo ocet zapobiegnie grzybicy i sinicy, więc zamocz, jak proszę, to potem dam kielicha, nie tego, co piłeś w młodości, do licha, to będzie ten ocet jabłkowy oczywista, golniemy i wyczyści nam kichy do czysta, do czysta. Ja wiem, o czym mówię, zmiękczy nam wątrobę, wypędzi chorobę, opróżni nam ze złogów wszyściutkie jelita, a człowiek świadomy nie błądzi, lecz pyta, jak nie wie , poszuka, przecież w internecie jest wszystko o occie, wie to każde dziecię, nie umiesz, ja umiem i znajdę ci wszystko, nie jestem jakąś damską szowinistką. Wiesz o tym, bo przecież długo z tobą żyję, dlaczego nie chudnę, dlaczego nie tyję, dlaczego poziom cukru mam taki wzorowy, bo piję, mój kochany, ten ocet jabłkowy. I znikły mi plamy, no wiesz, te niby starcze i humor mam dobry, nie złoszczę się, nie warczę. Jak patrzysz, to widzisz, że włos mi się jarzy i znikły też wszystkie wypryski z mej twarzy, bo tylko ten ocet jabłkowy, w płukance, zapewni blask fryzury i żonie, i kochance, a jeszcze do tego, to nie żadna ściema, ten ocet jest tani i łagodzi oparzenia, jest dobry dla dziewczyn, dobry dla chłopaka, a wszystkim ziomkom wypędzi z ciała raka, z ciała raka, z ciała raka.

IMG_6448

RAP – REKLAMA (SODA OCZYSZCZANA) – czytając, proszę rapować.

Ja wierzę, ja wierzę, że soda, że soda, w każdym miejscu ciała, urody nam doda, wie to nawet Doda i szkoda, że ty nie wiesz o tym, dlatego, podejrzewam, masz takie kłopoty. To nie zaloty. Weź sodę, wlej wodę, zrób małą przepierkę, nieważne, moczysz gatki, czy też brudną ścierkę, bo soda dokładnie ci wszystko wybieli, wybieli, a krople też dodaj do własnej kąpieli. Wlej sodę do gara, a wyżre z niego brudy i wcale nie jest ważne, czy gruby gar, czy chudy, jak będzie parowała, to zrób też inhalacje, zanim zjesz kolację. Bo soda, bo soda oczyści ci gardziel i wiem, że mam rację, i jeszcze tą sodą wyczyścisz lodówkę, zaliczę ci dniówkę, podgrzeję ci parówkę. Bo soda, bo soda, bo soda oczyszczana przydaje się wieczorem, przydaje się z rana, wiesz o tym, kochany, wiesz o tym, kochana. Zrobimy zapasik z tej cudownej sody, a ona, dodana z cytryną do wody,  naprawi mi  w brzuchu i w głowie wszystkie szkody i będzie to proste, bo jestem przecież młody i będę mógł po sodzie pójść z wiatrem  w zawody, i nikt mi nie podskoczy, bo po tej sodzie mam też dobre oczy.  Nie jestem na głodzie, nie ulegam modzie i wszystko zawdzięczam oczyszczanej sodzie. Kupujcie ją wszyscy, będziemy sobie bliscy, czy czarni, czy żółci, wysocy, czy niscy. Uwierz mi proszę i ogarnij się, narodzie, rozkminisz problemy, gdy zaufasz sodzie, sodzie, sodzie.

2013 przym. 018

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s